×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  چهارشنبه - ۲۲ مرداد - ۱۳۹۹  
false
true
بی تدبیری دولت در تعطیلی یا شیفت بندی ادارات

یادداشت

ساعت کار ادارات شهر تهران به روال عادی باز می گردد این خبری بود که روزهای گذشته در خروجی شبکه های اجتماعی و خبرگزاری های داخلی قرار گرفت و اجرایی شد .

همانطور که می دانیم  یکی از راه های مبارزه و مقابله با ویروس کرونا این ویروس خطرناک قرنطینه خانگی است اما متاسفانه تدبیری برای ادارات در نظر گرفته نشده است و تجمع کارکنان در ادارات یک مشکل اساسی محسوب می شود .

یک خانواده کارمند را در نظر بگیرید فرزندان و مادر خانواده تحت حفاظت شدید برای مقابله با این ویروس از خانه خارج نمی شوند و اصول بهداشتی را بشدت رعایت می کند اما پدر خانواده هر روز در معرض این خطر قرار دارد و حتی قرنطینه خانگی هم جوابگوی این رویه نیست .

دولت می تواند با شیفت بندی یا تعطیلی مدیرانی که حضورشان ضروری نیست یا می توانند دورکاری انجام دهند این موضوع را مدیریت کند کارمندان را به مرخصی فرستاده یا از خانه کارهایشان را انجام دهند و بخش هایی که حضور کارمندان برای آن  ضروری است را به صورت شیفت بندی با حداقل نیرو اداره کند اما عملا ما این رویه را حداقل در شهرستان ری مشاهده نمی کنیم و بسیاری از شهروندان در تماس با ما از حضور در محل کارشان نگران هستند .

امیدواریم در روزهای آینده شاهد تحولی در این زمینه باشیم و مردم ما هم مواردی که از طرف وزارت بهداشت  اعلام می شود را به گوش جان بسپارند تا شر این ویروس محنوس از میهن عزیزمان کنده شود .

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true